Vedoucí kvality

Středočeský kraj

Popis pozice

Skvělá příležitost kariérního růstu pro Inženýry či techniky kvality - nehledáme hotového "manažera", chceme šikovného kvalitáře s technickým vnímáním. Do fungování naší výroby Vás zasvětíme, od Vás očekáváme znalost norem ISO, orientaci v řešení reklamací a praxi v navrhování nápravných opatření. V neposlední řadě také komunikativní angličtinu - vyrábíme pro celý svět, používání angličtiny je tedy běžnou součástí pracovního dne.

Hlavní úkoly na této pozici:

  • zodpovědnost za QMS v nerezové výrobě

  • zodpovědnost za změny a nové normy v rámci ISO

  • řešení interních i externích reklamací, návrhy nápravných opatření

  • spolupráce s výrobou a kontrolou kvality

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického směru

  • praxe na pozicích v kvalitě (ISO, reklamace)

  • Aj na komunikativní úrovni

  • pečlivost a zodpovědný přístup

  • ochota k dalšímu vzdělávání a profesnímu rozvoji

Nabízíme

  • práci se špičkovými technologiemi v moderním provozu

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované stravování

  • mobil, notebook

  • odborný růst

Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3892555  Posting date: 14.3.2020  The job comes from another website or source.