Finanční controller senior

Liberecký kraj

Popis pozice

Jste ostřílený finanční kontroler nebo samostatný/á účetní?

Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovní?

A poohlížíte se po nové profesní výzvě nebo kariérním růstu?

Jestli-že ano, mohla by Vás tato nabídka zajímat.

Pro menší firmu spíše rodinného charakteru, ovšem s celosvětovým působením, nyní hledáme zkušeného Finančního kontrolera. Jste to Vy?
Staňte se Business Partnerem pro ředitele společnosti a top management !

V rámci spolupráce s managementem firmy se budete aktivně podílet na zvyšování ziskovosti společnosti, sledovat a analyzovat průběžné obchodní výsledky, vytvářet pravidelný i ad-hoc reporting finančních ukazatelů nejen v návaznosti na České účetní standardy a IFRS, budete spolupracovat na budgetingu, forecastingu a obchodním plánování.

Stanete se odbornou podporou v oblasti účetnictví, controllingu, interních a statutárních auditů. Také budete interním trenérem pro zlepšení finančního povědomí. Budete řídit efektivitu účetních a kontrolingových procesů. Součástí Vaší zodpovědnosti bude i koordinace správy úvěrů a uplatňování efektivní správy pohledávek.

Profil kandidáta

  • VŠ ekonomického směru

  • Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni

  • Víceletá praxe ve finančním kontrolingu / účetnictví

  • Znalost práce v SAP, MS Office

  • Analytické myšlení, pro-aktivita, orientace na výsledek

  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci v nadnárodní společnosti

  • Důležitou a zodpovědnou práci

  • Přátelské a moderní zázemí menšího závodu

  • Pružnou pracovní dobu

  • Týden dovolené navíc po 1. odpracovaném roce

  • Stravenky 100 Kč / den, FlexiPassy

  • Příspěvky na penzijní připojištění, životní pojištění

  • Aktivní využívání cizích jazyků

  • Vzdělávání, osobní a odborný rozvoj

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3892750  Posting date: 15.3.2020  The job comes from another website or source.