Stavební mistr

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Je vidět, že práce v terénu ti není vůbec cizí, momentálně hledáme kandidáty na pozici mistra stavební výroby do prosperující stavební společnosti.

  • samostatné řízení týmu pracovníků při realizaci staveb

  • zajišťuje vedení stavby podle předaných podkladů a pokynů stavbyvedoucího

  • koordinace a kontrola prací subdodavatelů

  • dohled nad kvalitou a technickým provedením výstavby

  • řídit dodávky materiálu

Profil kandidáta

  • min. vyučení stavebního zaměření

  • orientace ve výkresové dokumentaci a rozpočtech

  • řídící schopnosti

  • praxe v oboru min. 5 let

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • jistota stabilního zaměstnání

  • účast na zajímavých stavebních zakázkách

  • práci v profesionálním kolektivu, získávání zkušeností

  • velmi dobré finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3910948  Posting date: 12.5.2020  The job comes from another website or source.