Inženýr zákaznické kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY do společnosti v Novém Jičíně. Čeká vás rozmanitá práce, kde využijete angličtinu a své komunikační dovednosti. Odměnou Vám bude příjemný kolektiv, adekvátní mzda s celou řadou benefitů.

  • řešení zákaznických reklamací a rozbory reklamovaných výrobků

  • vzorkování a předkládání dokumentace ke schválení PSW/EMPB

  • sledování kvalitativních ukazatelů výroby

  • vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování procesu

  • spolupráce s ostatními odděleními

  • hodnocení a schválení vývojových etap programu související v konečných fázích vývoje pro rozběh výroby

  • podpora náběhu změn ve výrobě

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směnu

  • zkušenosti v oblasti kvality – nejlépe v automobilovém průmyslu

  • dobrá znalost práce na PC MS Office – Excel, Word, Outlook atd.

  • účinná komunikace na všech úrovních a práce v týmu

  • znalost AJ slovem i písmem (další jazyk výhodou)

  • organizační, plánovací a prezentační dovednosti

  • znalost nástrojů kvality – APQP, PPAP, FMEA, normy, metodiky a systémy pro automobilový průmysl, znalost VDA standardů výhodou, znalost čtení výkresů

  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

  • zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • Příspěvek na dopravné

  • Až 5 týdnů dovolené

  • Příplatky na stravování

  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • Možnost odborného a kariérního růstu

  • Pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3926805  Posting date: 20.6.2020  The job comes from another website or source.