Obchodní ředitel s němčinou! (Stavebnictví / strojírenství)

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, českou stavebně-strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Obchodní ředitel.

Hledáme kandidáta, který má výbornou němčinu, zkušenosti s obchodem ze STAVEBNICTVÍ a v ideálním případě má zkušenosti s jednáním s německými zákazníky.
Vaším úkolem bude obchodní řízení společnosti s obratem přes 270 milionů CZK, která působí na českém a německém trhu v oblasti stavebnictví. Budete vyhledávat nové strategické obchodní partnery, udržovat vztahy s Key Account klienty a budete řídit a vést obchodní tým o 12 členech. Reportovat budete přímo majiteli společnosti.

Centrála společnosti je v Praze, výrobní závody společností jsou na Jesenicku. Klient vyžaduje přítomnost obchodního ředitele na Jesenicku alespoň na 1-2 dny v týdnu.

Profil kandidáta

Hledáme kandidáta, který má alespoň 5 let manažerských zkušenosti z oblasti stavebnictví (či strojírenství), s vedením obchodního týmu a ideálně i s obchodováním na německém trhu. Nezbytná je pak výborná znalost němčiny.

Nabízíme

  • mzda 80.000 Kč + bonusy
  • diety a cestovní náhrady
  • stravenky
  • služební auto pro osobní účely
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • v případě zájmu pronájem krásného bytu 3+1 ve zrekonstruované vile blízko výrobních závodů za náklady spojené s energiemi

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3930246  Posting date: 29.6.2020  The job comes from another website or source.