Marketingový analytik

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, českou strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Analytik marketingu.

Máte předchozí zkušenosti na podobné pozici?

Vyznáte se v analýze podkladů a umíte je interpretovat?

A plynulá angličtina pro Vás není problém?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat za kompletní marketingovou analýzu svěřených zahraničních trhů, budete sledovat trendy, konkurenci a detailně analyzovat tyto informace. Finální analýzu poté budete interpretovat vedení společnosti a budete se podílet na úspěšném rozvoji marketingových strategií a aktivit.

Profil kandidáta

Od vhodného kandidáta/kandidátky očekáváme VŠ vzdělání (ideálně v oblasti marketingu) a předchozí zkušenosti na podobné, analytické pozici. Nezbytná je pak i plynulá angličtina a schopnost a ochota učit se dalším věcem a dále se vzdělávat.

Nabízíme

Za svou práci dostanete nadstandardně zaplaceno a pokud budete svou práci odvádět poctivě, přijde i na prémie. Těšit se můžete i na pět týdnů dovolené, dotované stravování, cafeterii, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.

Zaujala Vás nabídka? Těším se na Váš životopis v češtině a angličtině!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3930919  Posting date: 30.6.2020  The job comes from another website or source.