Vývojář e-shopu - React

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do menší společnosti rodinného charakteru, která zajišťuje kancelářské vybavení firem a škol, hledáme nového kolegu, který se bude podílet na vývoji e-shopu.
Pokud máte zkušenosti s technologiemi React, Graph Ql, Nunjucks, rádi se učíte novým věcem a máte chuť pouštět se do nových projektů, pošlete nám své CV!

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
  • vývoj e-shopu a jeho modulů - reklamace, administrace
  • podílení se na nových projektech (chystá se něco velkého;))
  • práce s technologiemi Vanilla Javascript, React, Nunjucks, Angular 8, SCSS a dalšími
  • vedení juniornějšího kolegy a spolupráce s externí IT firmou, která prozatím vše technicky dozoruje
  • práce na frotnendu i backendu - nevadí, když některé části rozumíte méně, kolegové z externí firmy Vás rádi zaškolí a naučí vše potřebné

Profil kandidáta

Hledáme kolegu, který:
  • má zkušenosti s technologiemi React, Nunjucks a Angular 8
  • výhodou je znalost SCSS na stylování grafiky, BEM, Graph QI či Webpacku

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • možnost podílet se na zajímavých projektech a posunout své dovednosti o kus dopředu
  • přátelské pracovní prostředí a žádný open space - kancelář jen pro vás a vašeho kolegu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • flexibilní pracovní doba
  • 2x do měsíce HO
  • roční prémie dle zisku firmy
  • spolupráce na HPP nebo IČO
  • nástup dle dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 3936923  Posting date: 13.7.2020  The job comes from another website or source.