Validační inženýr ERP - Pharma&IT – testování nové vakcíny

Praha

Popis pozice

Moderní biotechnologická společnost vyvíjející vakcíny nové generace proti závažným infekčním chorobám, hledá právě nyní do svých řad validační inženýry.

Buďte s námi u zrodu vakcíny proti Covid-19!

Hledáme specialisty z Pharma a IT oblasti, předpokládaná doba projektu do konce roku 2020.

Místo výkonu práce: Bohumil – Jevany (Praha-východ)
Předmět činnosti:

  • Definovaní validační strategie pro validaci ERP systému

  • Tvorba, kontrola a schvalovaní validační dokumentace

  • Kontrola a schvalování pracovních instrukcí

  • Účast na validacích

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v oblasti validací počítačových systému, GAMP 5, 21 CFR Part 11

  • Praktické zkušenosti s implementaci a validací ERP systému, nejlépe SAP

  • Znalost GMP požadavků a pharma prostředí

  • Znalost AJ/ČJ

  • Zkušenosti s tvorbou validační dokumentace

Nabízíme

  • Velmi atraktivní finanční ohodnocení a zázemí prestižní americké společnosti

  • Velká flexibilita

  • Možnost spolupráce na IČO, jak plným vytížením, tak částečným úvazkem

  • Pravidelný Home Office (2-3 dny v týdnu)

  • Uplatnění u nás najdou jak absolventi (vzdělání v chemické oblasti), tak zkušení specialisté, ale i senioři v důchodu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3937879  Posting date: 15.7.2020  The job comes from another website or source.