Manažer výrobního úseku nástrojárny (mistr)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, strojírenskou společnost v Plzni, hledáme člověka, který dokáže efektivně řídit svůj výrobní tým.

  • Řízení středně velkého týmu pracovníků

  • Rozdělování úkolů

  • Dodržování výrobních termínů

  • Průběžná kontrola produktivity

  • Posuzování vyrobitelnosti produktů

  • Dohled nad dodržováním BOZP a používáním ochranných pomůcek

  • Úzká spolupráce s konstruktéry a technology

Profil kandidáta

  • Strojírenské vzdělání - není podmínkou

  • Zkušenosti s řízením výrobního týmu

  • Strojírenský background

  • Komunikativnost, asertivita, odolnost vůči stresu

  • Schopnost udržet si odstup od svých podřízených

Nabízíme

  • Základní mzda 45.000Kč - 50.000Kč + 20% měsíční prémie

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky

  • Služební automobil i pro soukromé účely

  • Služební počítač a telefon

  • Jisté místo ve stabilní společnosti, které záleží na svých zaměstnancích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3941858  Posting date: 23.7.2020  The job comes from another website or source.