Servisní technik stavební techniky

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro společnost, zabývající se zapůjčováním stavebních strojů a vybavení, hledáme servisního technika, který má opravy v malíku.

  • Diagnostika závad na stavební technice

  • Opravy a v průběžná údržba strojového parku

  • Objednávání náhradních dílů

  • Předávání strojů zákazníkům

  • Technické poradenství zákazníkům

  • Vedení technické dokumentace

  • Odpovědnost za technickou způsobilost půjčovaných strojů

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů - může být nahrazeno praxí

  • Zkušenosti jako servisní technik stavebních strojů či nákladních vozidel

  • ŘP sk.B

  • Oprávnění na VZV

  • Vyhláška 50 velkou výhodou, nikoliv však podmínkou

  • Uživatelská úroveň ovládá PC

Nabízíme

  • Mzda 35.000Kč

  • Mimořádné odměny za dobře udělanou práci

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky

  • MultiSport karta

  • Sickdays

  • Různé týmové akce a další benefity

  • Budete rovnou v kmenu společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3943351  Posting date: 28.7.2020  The job comes from another website or source.