Technik BOZP

Plzeňský kraj

Popis pozice

Působíte v oblasti bezpečnosti práce ve výrobní společnosti a v dané problematice se dobře orientujete? Přemýšlíte o změně zaměstnavatele za účelem nasbírání nových zkušeností, nebo kariérního růstu? Domluvíte se anglicky nebo německy? V tom případě hledáme právě Vás!

  • Preventivní kontroly dodržování bezpečnosti práce na pracovišti

  • Sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO

  • Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO

  • Provádění pravidelných interních auditů a ročních prověrek bezpečnosti

  • Návrh a příprava firemních bezpečnostních kampaní

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického směru, ideálně však vysokoškolské vzdělání v oboru bezpečnostního inženýrství

  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik

  • Osvědčení dle §11 zákona o požární ochraně

  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

  • Proaktivní a kreativní osobnost

Nabízíme

  • Zázemí silné a prosperující společnosti

  • Odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)

  • 25 dnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Příspěvek na stravování

  • Další benefity se dozvíte na osobním setkání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3966650  Posting date: 11.9.2020  The job comes from another website or source.