Výrobní ředitel - stavebnictví

Praha

Popis pozice

Pro českou stavební společnost s dlouhou tradicí a stabilní pozicí na trhu hledáme zkušeného a schopného kandidáta na pozici Výrobního ředitele!
Budete mít na starost:

  • řízení výroby ve stavební společnosti, která působí po celých Čechách

  • vedení plánů výroby a realizace staveb, koordinaci projektů a jejich kontrolu

  • jednání s investory, subdodavateli a podřízenými stavbyvedoucími

  • optimalizaci procesů, organizaci spolupráce

Profil kandidáta

Potřebujeme od Vás:

  • vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření

  • zkušenost z větší stavební firmy/velkých projektů

  • autorizaci v oboru dopravní stavby nebo mosty a inženýrské konstrukce

  • ŘP sk. B

  • výhodou: znalost FIDIC a programu IPOS

  • odolnost vůči stresu, administrativní zručnost, komunikační dovednosti

Nabízíme

Nabízíme Vám:

  • Velmi nadstandardní finanční ohodnocení

  • Odměny v závislosti na ekonomickém výsledku projektů

  • Služební automobil (VW Touareg v nejvyšší konfiguraci)

  • Mobilní telefon, notebook

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky

  • Příplatek penzijního pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3968153  Posting date: 15.9.2020  The job comes from another website or source.