Logistik senior - možnost kariérního postupu

Jihočeský kraj

Popis pozice

! Hledáme referenta logistiky, který se stane součástí zaběhlého profesionálního týmu mezinárodní výrobní společnosti !
  • Denní komunikace se zákazníky v anglickém, popř. německém jazyce

  • Příjem a zpracování objednávek, plánování výroby

  • Komunikace napříč společností (nákup, výroba, kvalita)

  • Příprava podkladů pro expedici

Profil kandidáta

  • Několikaletá pracovní zkušenost v logistice výrobní společnosti (automotive výhodou)

  • Pokročilá znalost anglického jazyka, znalost němčiny výhodou

  • Znalost MS Office, znalost SAP

  • Aktivní přístup k práci

  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, časová flexibilita

Nabízíme

  • Pestrou pracovní příležitost v zaběhlé mezinárodní společnosti

  • Možnost kariérního posunu nejen v logistickém oddělení, ale i v rámci celé společnosti

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • Nástupní mzdu dle domluvy a předešlé zkušenosti + odměny v rámci benefitů firmy

  • Firemní vzdělávání

  • Dotované stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Perspektivu dlouhodobého a stabilního zaměstnání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3968940  Posting date: 16.9.2020  The job comes from another website or source.