Realitní makléř - HPP (fixní mzda 35 000 Kč - 45 000 Kč)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s prodejem či pronájmem nemovitostí? Domluvíte se bez problému v anglickém jazyce? Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici Realitní makléř!
  • Odpovědnost za maximální možnou obsazenost portfolia bytů

  • business development a akvizice nových nájemců (zaměření na studenty a firmy)

  • dozor a zodpovědnost za zajištění prohlídek a koordinace týmu v průběhu jednání s potenciálními nájemci a investory

  • odpovědnost za správnost smluvní dokumentace nájemních vztahů v souladu s NOZ, nastavování a dodržování souvisejících právních procesů, komunikace s dodavateli

  • odpovědnost za odsouhlasování a podepisování nájemních smluv, dodatků, výpovědí atd., - Monitoring cen na lokálním trhu

  • pravidelný reporting na měsíční a týdenní bázi, updatování prodejních a technických databází

Profil kandidáta

  • zkušenosti v oboru pronájmu či prodeje nemovitostí

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (min.B2)

  • velmi dobré komunikační dovednosti

  • velmi dobré znalosti program Excel

Nabízíme

  • velmi zajímavou fixní mzdu

  • 25 dnů dovolené

  • 3 dny sick days

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na dojíždění

  • notebook, mobilní telefon i k soukromým účelům

  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje

  • firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3970597  Posting date: 18.9.2020  The job comes from another website or source.