Vydělejte si 145 Kč/hod.! Lehká práce v tiskárně (Praha – Zličín).

Zličín, Česko

Popis pozice

Nabízíme zajímavý přivýdělek do konce roku.

Na období od září do prosince hledáme výpomoc do tiskárny.

Jedná se o výrobu fotoknih, kalendářů apod., vše se naučíte!
Přidejte se do našeho týmu. Budete pomáhat na oddělení kvality, obsluhovat tiskařské a knihařské stroje, ručně zpracovávat produkty, balit a odesílat výrobky a vypomáhat ve skladu.

Pracujeme na směny v Chrášťanech – 10 minut ze Zličína, zajištěný svoz zdarma.

Profil kandidáta

Zkušenosti na podobné pozici jsou výhodou, vše se ale můžete naučit u nás.

Ochota pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme

Brigáda do konce roku vhodná pro každého.

Získáte odměnu 125 Kč/hod. + bonus až 20 Kč/hod. (docházka, výkon apod.).

Navíc 120 Kč stravenka za každý odpracovaný den a příplatky 10 % za víkendy a 15 % za noční směnu.

Neváhejte, ozvěte se jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka nebo na telefonní linku: 226257591.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart
ID: 3979195  Posting date: 30.9.2020  The job comes from another website or source.