IT Analytik

Středočeský kraj

Popis pozice

Jsme Kladenská společnost, která působí v oblasti systémů pro zajištění fyzické bezpečnosti. Do našeho týmu divize vývoje SW hledáme zkušeného a komunikativního IT analytika
Náplň práce IT analytika zahrnuje:

  • pochopení a vyhodnocení požadavků zákazníků

  • zpracování analytických výstupů pro odsouhlasení zadání a následný vývoj

  • odborně se orientovat ve vymezených oblastech a postupech

  • v rámci své zodpovědnosti pracuje proaktivně, samostatně a zodpovědně

Profil kandidáta

  • min. 3 roky prokazatelné praxe na srovnatelné pozici IT analytika

  • velmi pokročilá úroveň MS Word a MS Excell

  • anglický jazyk

  • komunikační dovednosti - vyjadřování a předávání informací

  • strategické, koncepční a analogické myšlení a logické uvažování

  • aktivní přístup a předvídavost

  • ochota učit se a zdokonalovat

  • dobrý schopnost plánování a organizování své práce

  • asertivní jednání a řešení konfliktů

  • sebereflexe a konstruktivní kritika

  • zvládání stresu a flexibilita

  • rozhled v IT technologiích

  • řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

Velkou výhodou je znalost a zkušenost s následujícím:

  • Confluence, Jira

  • UML

  • UX / UI

  • Axure (Adobe ID)

  • BPMN

  • Prince 2

  • Enterprise Architect

  • MS Power Point

  • druhý cizí jazyk (NEM, FRA, SPA, RUS)

  • výhodou orientace v oblasti systémů technického střežení objektů:

    • požární signalizace

    • zabezpečovací signalizace

    • přístupové systémy

    • kamerové systémy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3979379  Posting date: 30.9.2020  The job comes from another website or source.