Operátor výroby s náborovým příspěvkem 20 000,- Kč

Slaný, Česko

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti?

Máte zkušenosti na pozici operátora výroby?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné zaměstnance na pozici OPERÁTOR VÝROBY!!!

Klient se zabývá výrobou sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily!

  • Práce ve výrobě sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily

Profil kandidáta

  • Vyučení ve strojním oboru

  • Praxe na podobné pozici výhodou

  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Spolupráce na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days

  • Náborová odměny 20 000,- Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

  • Firemní benefitní program

  • Lokalita: Slaný

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 3981197  Posting date: 2.10.2020  The job comes from another website or source.