Seřizovač - lokalita Chomutovsko

Chomutov, Česko

Popis pozice

Do Výrobní společnosti na Chomutovsku hledáme šikovné seřizoavče, kterým nevadí práce na směny.
  • Nastavení všech strojů, nástrojů a zařízení pro výrobní proces

  • Pravidelná kontrola efektivity běžících výrobních procesů

  • Pravidelná kontrola stavu strojů a nástrojů

  • Práce ve směnném režimu.

Profil kandidáta

  • SŠ technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici minimálně tři roky
  • Základy práce na PC
  • Manuální zručnost
  • Preciznost
  • Smysl pro pořádek
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, preciznost, ochotu učit se novým věcem
  • Výhodou praxe se vstřikolisy

Nabízíme

  • Fixní mzda dle zkušeností + bonus

  • Příspěvek na stravování – stravenky
  • Dovolená 25 dní
  • Příspěvek na penzijní připojištění / Cafeterie Sodexo
  • sick days
  • Možnost realizovat se v rámci společnosti
  • Společné firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3982318  Posting date: 6.10.2020  The job comes from another website or source.