Vedoucí provozu

Pardubický kraj

Popis pozice

Jste technicky zaměřeným kandidátem a hledáte nové uplatnění? Máte manažerské zkušenosti a nevadí Vám přebrat zodpovědnost za svůj tým? Při své práci preferujete používání selského rozumu? Pak čtěte dál…

… do zajeté, stabilní a perspektivní společnosti, která se zabývá silniční údržbou, hledáme šikovného kandidáta na pozici Vedoucího pobočky v Pardubicích!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za hladký průběh realizovaných zakázek

  • vedení pobočky po organizační a ekonomické stránce

  • zodpovědnost za pracovní týmy a jejich výsledky

  • komunikace se zákazníky

  • osobní kontakt s významnými klienty

  • správa skladu materiálu a technického vybavení

  • zodpovědnost za hospodaření pobočky

Profil kandidáta

  • SŠ (stavební či jiné technické)

  • praxe na manažerské pozici

  • technické nadání a myšlení

  • selský rozum

  • znalost práce na PC

  • řp. B

  • zodpovědný přístup a pečlivost

Nabízíme

  • velmi dobré pracovní podmínky

  • nadprůměrné finanční ohodnocení (fixní i bonusová složky)

  • flexibilní pracovní dobu

  • vysokou míru samostatnosti

  • služební automobil, mobilní telefon

  • rodinné prostředí a férového šéfa

  • práci ve stabilním odvětví a s moderní technologií

Nástup dle dohody!

Místo výkonu práce: Pardubice

Zaujala Vás nabídka? Pak mě neváhejte kontaktovat a přihlaste se do výběrového řízení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3991345  Posting date: 26.10.2020  The job comes from another website or source.