Seřizovač vstřikolisů / Procesní technik - Olomouc

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do středně velké firmy v sektoru výroby plastů hledáme nové kolegy na pozici seřizovač vstřikolisů / procesní technik.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

Hledáte práci v klidnější, menší firmě s výborným kolektivem?

Pak hledáme právě Vás!
Budete zodpovídat za zajištění chodu vstřikovacích strojů, nastavení strojů dle technické dokumentace, výměnu forem, řešení problémů a vad při vstřikování a pokud se vyznáte i v procesech, budete mít značnou výhodu!

Profil kandidáta

Od nového kolegy očekáváme strojírenské vzdělání (výuční list či SŠ) a zkušenosti na podobné pozici (výhodou budou zkušenosti s údržbou forem a procesy vstřikování). Velkou výhodou pro další kariérní růst bude znalost AJ.

Jedná se o práci na 3 směny.

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno. Těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, měsíční a roční bonus, příplatky, stravenky, flexipassy a spoustu dalších benefitů.

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Našli jste nabídku, které Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3994504  Posting date: 2.11.2020  The job comes from another website or source.