Technolog pro montáž

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste technický typ a chcete se podílet na nových projektech? Máte zkušenost s jednoúčelovými přípravky, servisováním a komunikací s dodavateli?

V tom případě hledáme právě vás!
* specifikace, tvorba a koordinace výroby nových jednoúčelových montážních přípravků
* komunikace s dodavateli nových i stávajících zařízení
* kontrola zařízení u dodavatele + přejímky zařízení
* zajištění instalace zařízení ve firmě, uvedení do provozu, předání do výroby, odstranění nedostatků
* zajištění technické funkčnosti a způsobilosti montážních přípravků (průběžná diagnostika)
* zajišťování záručního a pozáručního servisu zařízení v případě poruchy nebo změny
* neustálé zlepšování procesu
* zajišťování náhradních dílů, montážních přípravků a zařízení

Profil kandidáta

* technické vzdělání
* praxe na obdobné pozici (junior musí splňovat 1 rok ve výrobní společnosti se zaměřením na montážní zařízení a přípravky)
* ideálně zkušenost v oblasti automatizace a pneumatických a hydraulických systémech
* komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

* Příjemné pracovní prostředí
* Rozmanité pole působnosti
* Dobré finanční ohodnocení
* Bonusový systém společnosti
* Závodní stravování, stravenky
* Kafeterie
* Týden dovolené navíc
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Bonusy za výročí, produktivitu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 3995628  Posting date: 4.11.2020  The job comes from another website or source.