Business consultant

Bratislava, Slovensko

Popis pozice

Pro našeho klienta, slovenskou pobočku mezinárodní společnosti působící v oblasti pojišťovnictví, aktuálně hledáme nového kolegu na pozici BUSINESS CONSULTANT se specializací na německý a rakouský trh. Umíte velmi dobře německy nebo anglicky? Pak jste náš člověk.
Na starost budete mít poskytování podpory a poradenství zákazníkům společnosti při zavádění, či přizpůsobování systému na správu smluv životního pojištění. Společnost má mezinárodní korporátní zázemí a výhody s ním spojené, nicméně pro Vaši potřebu budete mít lokální tým úspěšných kolegů, s nimiž budete velmi úzce spolupracovat.

Společnost hledá nového kolegu do jedné ze svých poboček, buďto v Bratislavě, Žilině, či Košicích, volba kde pracovat je jen na Vás!
Jak bude Vaše práce vypadat?

  • Podpora zákazníků při nasazování a přizpůsobování systému na správu smluv

  • Poradenství s nahrazením současného systému a realizace workshopů pro klienty

  • Vytváření a optimalizace odborné dokumentace migračního procesu

  • Integrace zákaznických specifikací a požadavků

  • Vypracování konceptů pro zpracování migračních smluv

  • Delta analýzy a dokumentace výsledků

Profil kandidáta

Koho hledáme a jakou kvalifikaci byste měli mít?

  • Ukončené VŠ vzdělání v oblasti matematiky, pojistné matematiky, informatiky, nebo v příbuzném oboru

  • Zkušenosti z pozice pojistného matematika jsou vítány a oceněny

  • IT afinita, ideálně zkušenosti s relačními databázemi

  • Znalost obchodních procesů a produktů životního pojištění

  • Velmi dobrá komunikativní znalost anglického či německého jazyka (ideálně obou)

Nabízíme

Co za svou práci dostanete?

  • Jistotu HPP ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím

  • Základní mzdu minimálně 1700eur, či více, dle Vašich zkušeností

  • Propracovaný bonusový systém (výkonnostní a osobní ohodnocení)

  • Pružnou pracovní dobu

  • Dovolenou navíc dle odpracovaných let

  • Společenské a teambuildingové akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Milan Jiroušek
ID: 3996298  Posting date: 6.11.2020  The job comes from another website or source.