Elektronik/elektrikář - bez nočních (7,5 h)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Vyhovuje Vám dvou směnný provoz - 7,5 hodinové směny, pouze ranní a odpolední?
Pro výrobní společnost ve Studénce hledáme kandidáty se zkušenostmi v elektro údržbě.
Budu se těšit na vaše reakce!

  • Elektro opravy a údržba strojů a jejich příslušenství

  • Uvádět do provozu nové stroje a kontrolovat, zda pracují správně

  • Diagnostikování poruch elektronických přístrojů zařízení a jejich oprava

  • Průběžná preventivní elektroúdržba

Profil kandidáta

  • Praxe v elektro oboru - na pozici elektrikář, elektroúdržbář, elektronik, elektromechanik, mechatronik apod.

  • Vyhláška 50 § 6 - i propadlá

  • Zkušenost s opravy CNC a jiných obráběcích strojů - velkou výhodou

  • Znalost PLC

  • Manuální zručnost

  • Uživatelská znalost práce s PC

  • Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny

  • Příspěvek na stravování

  • Docházkový bonus 800 Kč

  • Příspěvek na dopravu (nad 10 km 500 Kč; nad 20 km 1 000 Kč)

  • 5 týdnů dovolené

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění (3 %)

  • Parkování v areálu firmy

  • Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce 5 000 Kč)

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3997793  Posting date: 10.11.2020  The job comes from another website or source.