Seřizovač

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v menším přátelském kolektivu?

Máte zkušenost s obsluhou CNC strojů a nedělá vám problém číst z výkresové dokumentace?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Zašlete nám svůj životopis na email: [email protected]
  • Nastavení parametrů výrobních strojů – provádění jednotlivých výrobních úkonů v předepsaném sledu určené pracovní návodkou

  • Nastavování parametrů svařovacích robotů

  • Udržování skladu náhradních dílů (ND)

  • Odpovědnost za udržování nástrojů v bezvadném stavu pro následující použití

Profil kandidáta

· SOU

· Znalost obsluhy CNC stroje (Heidenhain, Siemens)

· Znalost čtení výkresové dokumentace

· Zkušenost práce ve strojírenství/kovovýrobě

· Ochota pracovat na dvousměnný režim

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 22 000 - 30 000,- Kč / měsíc

  • stravenky v hodnotě 90,- Kč / odpracovaný den

  • 20 dní dovolené

  • lokalita: Praha 9 - Čakovice

  • nástup možný ihned!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 3999825  Posting date: 13.11.2020  The job comes from another website or source.