Spěchá! Obsluha strojů na výrobu plastů - Hranice

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro celosvětově uznávanou společnost, předního výrobce komponentů pro automobilový průmysl v Hranicích, hledáme šikovné Operátory extruzní linky – obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů. U nového kolegy nás potěší kombinace zodpovědnosti, ideálně praxe z gmárenského průmyslu, NENÍ PODMÍNKOU, nebo z podobné výroby a technická zdatnost.

U nás podpoříme Tvůj růst a motivujeme lákavými bonusy.

Těšíme se na životopis!

  • zodpovědnost za část linky a za kontrolu vytlačeného profilu

  • zodpovědnost za ukládání profilů – z manipulačního stolu do palety, včetně přípravy palety, pomoc při nastavování linky

Profil kandidáta

  • ideálně zkušenosti z gumárenského průmyslu – NENÍ PODMÍNKOU

  • hledáme uchazeče s technickou znalostí, selským rozumem a zodpovědným přístupem

  • manuální zručností, fyzickou zdatností, logickým myšlením

  • odborné vyučení bez maturity

  • práce ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • nadstandardní příplatky za práci přesčas 50% – 70%

  • příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti

  • týden dovolené navíc

  • další nadstandardní příplatky (práce v noci, odpolední směny, víkendy)

  • docházkový bonus 800 Kč

  • měsíční bonus 1 500 Kč a více

  • odměny za pracovní a životní výročí, dárcovství krve

  • zaměstnanecké programy na podporu zdraví (vitamíny, očkování proti chřipce, sportovní aktivity), firemní akce

  • dlouhodobou pracovní perspektivu

  • práci v čistém a přátelském prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4000675  Posting date: 16.11.2020  The job comes from another website or source.