Procesní technolog

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme technologa, který již má zkušeností s technickou dokumentací, výkresy a zabýval se zlepšováním procesů a je ochoten pracovat na směnny provoz. Odměnou vám bude kromě mzdy 13. a 14. mzda a spoustu benefitů.

  • zodpovídá za stav technologické dokumentace a navrhuje její úpravy s ohledem na zlepšení kvality výrobků a ergonomie

  • zpracovává sledování opakujících se závad ve výrobě a navrhuje jejich dořešení

  • spolurozhoduje o použití vadných výrobků a způsobu jejich opravy

  • zpracovává návrhy změn přechodného a trvalého rázu

  • dohlíží na správné používaní a funkci měřidel a přípravku

  • řeší vzniklé technické problémy ve výrobě a kontroluje dodržování technologických postupů

Profil kandidáta

  • úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru strojírenství

  • plánovací a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

  • schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů

  • práce ve směnném provozu

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. a 14. mzda

  • příspěvek na dopravné

  • příplatky na stravování

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4002335  Posting date: 20.11.2020  The job comes from another website or source.