Obchodní zástupce - Praha

Praha

Popis pozice

Pro společnost zabývající se expresní mezinárodní přepravouhledáme kolegu na pozici Obchodní zástupce.

Pokud hledáte práci v přátelském týmu a máte už nějaké zkušenosti s obchodem, neváhejte nám zaslat Váš životopis !
  • Péče o stávající klienty - poskytování poradenství a navrhování řešení k maximální možné spokojenosti

  • Akvizice nových klientů

  • Mapování trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • Plánování schůzek ve svěřeném regionu

  • Práce v interním systému

Profil kandidáta

  • Praxe na ppozici obchodního zástupce alespoň 3 roky

  • Zkšuenosti ze spediční / logistické firmy výhodou

  • AJ na komunikativní úrovní

  • Obchodní duch a tah na branku

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení + nezastropovaný bonusový systém

  • 25 dní dovolené

  • 3 Sick Days

  • Služební vůz k využití i k soukromým účelům

  • Služební notebook i telefon

  • Stravenky

  • Příspevěk na sport a volný čas

  • Cafeteria program

  • Příspěvek na vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Anna Vítová
ID: 4002653  Posting date: 21.11.2020  The job comes from another website or source.