Zástupce manažera kvality

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte vzdělání potravinářského směru, nebo zkušenosti na pozici Specialista kvality v potravinářské společnosti a domluvíte se v anglickém jazyce?

Pro našeho významného klienta hledáme kolegu na pozici Zástupce manažera kvality!
  • spolupráce na chodu systémů řízení kvality a jejich stálé zlepšování

  • odpovědnost za aktualizaci dokumentace ISO, především v oblasti systému HACCP a specifikací surovin

  • senzorické hodnocení

  • interní inspekce a interní audity pro systémy HACCP, ISO, IFS a BRC

  • sledování a práce s požadavky platné legislativy ( ČR, EU)

  • zajištění požadavků skupiny Lactalis pro úsek kvality

  • podpora výrobního úseku při dohledání příčin reklamací zákazníků

Profil kandidáta

  • SŠ / VŠ chemická ( potravinářská chemie) / potravinářská

  • praxe na obdobné pracovní pozici v potravinářském provozu velkou výhodou

  • znalost AJ na úrovni min B1

  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

  • zázemí a jistotu mezinárodní společnosti

  • zodpovědnou práci v odborném kolektivu

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • 13. mzdu, příspěvek na stravování, služební telefon, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, bonus za odpracovanou dobu, bonus za doporučení nového zaměstnance, příspěvek na společenské a sportovní aktivity, široký program vzdělávání a podporu profesního růstu

Možný termín nástupu: ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4016160  Posting date: 4.1.2021  The job comes from another website or source.