Inženýr technologie svařování

Jeseník, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme nového koleu či kolegyni na pozici Inženýr technologie svařování!

Vyznáte se v technologiích svařování?

Máte předchozí zkušenosti na podobné pozici?

A komunikativni AJ/NJ pro Vás není problém?

Pak hledáme právě Vás a já se těším na Váš životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat za kompletní tvorbu technologických postupů svařování v rámci výrobního programu společnosti (WPQR, WPS). Dále budete zodpovídat za vzdělávání svářečů a za dodržování výrobních norem a kvality výroby. Neméně důležitá pak bude péče o výkresovou, technickou a výrobní dokumentaci.

Profil kandidáta

  • VŠ technické vzdělání, případně SŠ s rozsáhlou praxí

  • diplom IWE nebo IWT nebo IWS

  • zkušenosti s výrobou svařenců ocelí skupin 1 a 2

  • komunikativní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme

Za svou práci dostanete nadstandardní mzdové ohodnocení a možnost k dalšímu růstu. Těšit se můžete i na benefity v podobě dovolené, cafeterie, stravenek a smlouvy na dobu neurčitou. Nástup je možný ihned.

Našli jste pozici, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4018233  Posting date: 9.1.2021  The job comes from another website or source.