Technik BOZP a ochrany ŽP

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného technika BOZP, který zvládá agendu ochrany životního prostředí. Čeká Vás menší tým tří kolegů, zajímavé projekty a celá řada benefitů! Pokud máte zkušeností z obdobné pozice, hovoříte částečně anglicky, posílejte své CV na [email protected].

  • koordinace oblasti ŽP (řízení systému, správa dokumentace, správa kontrol, odpady)

  • identifikace a hodnotí pracovní rizika na pracovišti ve spolupráci s vedoucími zaměstnanci

  • odborné poradenství v oblasti ŽP a BOZP, včetně školení a odpovídající dokumentace

  • šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání a zajištění příslušné agendy

  • spolupráce při procesu schvalování projektů strojů a zařízení, budov, staveb a technologických postupů

  • zpracování a aktualizace dokumentaci ŽP a BOZP včetně ověřování dodržování stanovených podmínek ŽP a BOZP

Profil kandidáta

  • vzdělání v oblasti ochrany životního prostředí, bezpečnosti práce a procesů, požární ochrany

  • min. 2 roky praxi na obdobné pozici

  • odbornou způsobilost v prevenci rizik v oblasti BOZP

  • odbornou způsobilost v PO výhodou

  • zkušenosti s ochranou životního prostředí

  • komunikativní znalost AJ

  • řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na dopravné

  • příplatky na stravování

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4019051  Posting date: 12.1.2021  The job comes from another website or source.