Vedoucí vývoje ve strojírenství

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro českou, strojírenskou společnost působící na tuzemském i zahraničním trhu zakázkové výroby hledáme novou tvář, která převezme otěže řízení vývoje pruduktů a přinese své zkušenosti a invenci.

  • Odpovědnost za vedení organizace ve vývoji a designu nových produktů

  • Dohled nad aktivitami vývoje a designu

  • Udržování rozpočtu oddělení výzkumu a vývoje

  • Řízení kolektivu cca 50 lidí

  • Podpora obchodního týmu

  • Představování technických konceptů produktů zákazníkům

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství

  • Zkušenosti s vývojem v zakázkové výrobě

  • Zkušenosti s řízením oddělení vývoje a výzkumu

  • Angličtina a němčina na komunikativní úrovni - pro jednání se zákazníky

Nabízíme

  • Velmi atraktivní mzdové podmínky

  • Služební automobil i pro soukromé účely

  • Stravenky v hodnotě 70kč

  • 25 dní dovolené

  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4019452  Posting date: 12.1.2021  The job comes from another website or source.