IT Aplikační Administrátor Konzultant - flexibilita & HomeOffice

Praha

Popis pozice

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Jsme součást celosvětové maloobchodní společnosti a hledáme člena do našeho specializovaného týmu.

S rostoucí rolí IT technologií a přibývajícími systémy v naší společnosti rozšiřujeme IT tým a hledáme nové kolegy do týmu aplikační podpory a konzultace.
Na pozici IT Aplikačního Adminstrátora/Support budete mít na starosti podporu pokladního systému (úroveň L2/L3).

Práce je nyní poředevším z domova.

Co bude vaší náplní práce?

  • Poskytování aplikační podpory

  • Řešení problémů, komunikace s interními zákazníky

  • Zajištění součinnosti externího dodavatele zajišťujícího L3 support

  • Optimalizace podpory pro svěřené aplikace/procesy

Profil kandidáta

Co od vás očekáváme?

  • Zkušenosti s podporou IT aplikací (podobné úrovně L2) - jsme v retail oblasti (pokladní systémy) - není však nutná znalost tohoto segmentu. Používáme DB MS SQL a částěčně Oracle

  • Nutná zkušenost s fungováním aplikací na velkých databázích + znalost SQL (pro práci s datovými modely a příkazy v SQL)

  • Schopnost poskytovat a koordinovat podporu aplikací/procesů

  • Schopnost komunikovat s interním i externím zákazníkem

  • Schopnost rychle se učit nové business procesy, nové technologie i způsoby práce v týmech (agilita)

  • Týmovost a spolupráce na lokální i mezinárodní úrovni

  • Časová flexibilita, schopnost práce v režimu homeoffice

Nabízíme

Co vám nabízíme?

  • Zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí

  • Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích

  • Velmi atraktivní mzdu + možnost práce na HPP nebo IČO

  • Práce na HomeOffice + flexibilta

  • Prostor pro váš kariérní a osobní rozvoj

  • Zázemí stabilní společnosti Vám zajistí širokou škálu zaměstnaneckých benefitů jako jsou: home office, stravenky, dny dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření, kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, slevu na nákup, zdravé svačiny, masáže, dny zdraví atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 4023800  Posting date: 22.1.2021  The job comes from another website or source.