Inženýr kvality v automotive

Zlínský kraj

Popis pozice

Jste kovaný v automotive a máte zkušenosti na oddělení kvality? Hledáme šikovného INŽENÝRA KVALITY, který bude zvyšovat kvalitu výrobků závodu. Pokud hovoříte anglicky, pošlete mi svůj životopis, ráda vám řeknu více. :-)

  • komunikace s dodaveteli společnosti (popř. zákazníky), denní komunikace v AJ

  • řešení reklamačního řízení, 8D reporty, hledání kořenové příčiny, zavádění nápravného opatření

  • řešení zmetkovitosti, spolupráce s laboratoří

  • evidence výsledků měření, testů, rozměrových protokolů

  • statistika a analýza příčin problémů ve výrobním procesu

  • dohlížení na realizaci kontrol kvality, uvolnění výroby

  • schvalování prvních vzorků (PSW, Note 1), vypracování PPAP, BeOn

  • spolupráci s výrobou a dalšími odděleními

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • práci na PC (Microsoft Office)

  • znalost anglického jazyka

  • znalost čtení výkresů a tech. specifikací

  • schopnost samostatného řešení problémů

  • znalost metodiky Six sigma

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na dopravné

  • příplatky na stravování

  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • možnost odborného a kariérního růstu

  • pracoviště vybavená špičkovou technikou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4024130  Posting date: 22.1.2021  The job comes from another website or source.