Finanční účetní - týmový koordinátor

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku, který bude působit jako hlavní kontakt pro oblast financí a účetnictví, bude usměrňovat úkoly v oblasti financí, zejména koordinovat proces účetních závěrek mezi danými závody a zajišťovat tak podklady pro včasné a přesné provádění účetních úkolů.
  • Hlavní kontakt pro interní a účetní auditory

  • Provádění úkolů v oblastech finančního účetnictví (investice, manuální doklady, reconciliace, Audit)

  • Reporting (příprava Schedules; P&L analysis)

  • Treasury (kontakt pro banku, hedging)

  • SOX (testování)

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání v oboru Financí, Ekonomie, Managementu nebo Účetnictví

  • 5 let praxe v oblasti finančního účetnictví

  • Znalost SAP velkou výhodou

  • Velmi dobrá znalost angličtiny (min. B2)

  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

  • Ochota občasných služebních cest

Nabízíme

  • Příležitost být součástí společnosti mezinárodního formátu
  • Moderní kanceláře a podporující přátelský kolektiv
  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a jazykových znalostí
  • Odborné zaškolení
  • Stravenky ve výši 110 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené s 50% příplatkem
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • 2 sick days / rok
  • Možnost využití home office
  • Zajištěné parkovací místo

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4026116  Posting date: 28.1.2021  The job comes from another website or source.