Elektroúdržbář Pro linie - vhodné i pro absolventy

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro strojní výrobu v Poděbradech hledáme schopného elektroúdržbáře, který je komunikativní, zodpovědný a dokáže se postarat o menší tým operátorů na směně, jako takový parťák.

  • Provádění oprav na strojních, výrobních linkách bude tvým denním chlebem

  • Budeš se podílet na plánování a realizaci preventivní údržby

  • Budeš vést směnu na výrobní lince - motivovat operátory, kontrolovat jejich práci a reportovat mistrovi

  • Bude se také od tebe očekávat pomoc s adaptováním a školením nových zaměstnanců

  • Odpovědný budeš také za plnění nařízení od mistrů a vedoucích pracovníků

Profil kandidáta

  • Tvé vzdělání by mělo být elektrotechnického zaměření

  • Musíš mít platnou vyhlášku 50, alespoň §5

  • Je potřeba, abys byl ochotný pracovat ve směnném provozu

  • Musíš být schopen lokalizovat závadu a odstranit jí - nejlépe s tím mít už zkušenosti

  • Zkušenosti s vedením lidí je velké plus

  • Musíš mít chuť se učit a dál zlepšovat

Nabízíme

  • Základní mzda 30.000Kč + 10% variabilní složka

  • Možnost finančního růstu už v prvním roce

  • Zákonné příplatky za práci v noci a o svátcích

  • Dotované stravování v místní kantýně

  • Příspěvek na dojíždění

  • 25 dnů dovolené

  • Kafeterie 6000Kč/rok

  • Dotovaná Multisport karta

  • Životní a úrazové pojištění

  • Výrobky společnosti za zvýhodněné ceny

  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou

  • Velmi přátelské a příjemné prostřední velké a stabilní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4027314  Posting date: 30.1.2021  The job comes from another website or source.