CNC Soustružník

Praha

Popis pozice

Jste vyučen v oboru strojírenství a máte zkušenosti na pozici soustružník?

Bydlíte v okolí Letňan a hledáte stabilní zaměstnání?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!!

Pro našeho klienta pro moderní leteckou firmu hledáme vhodné zaměstnance na pozici CNC soustružník.
Obsluha CNC soustruhu včetně samostatného seřizování a programování.

Praxe na CNC soustruzích Masturn a na konvenčních soustruzích a frézkách vítána.

Profil kandidáta

  • SŠ s maturitou ve strojírenském oboru

  • praxe na obdobné pozici min. 5 let

  • čtení technických výkresů

  • základní znalost práce s PC (MS Office)

  • manuální zručnost

  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: 40 000,- Kč / měsíc

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • prostřední menší společnosti s cca 50 zaměstnanci

  • parkování vozidel na firemním pracovišti

  • lokalita: Praha - Letňany

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4027607  Posting date: 1.2.2021  The job comes from another website or source.