Obsluha strojů na zpracování kovů

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáš práci ve Slaném, kde se nemusíš bát, co bude další měsíc? Pokud sis odpověděl/a ANO, tak hledáme právě tebe!

  • Nastoupíš rovnou do kmene firmy

  • Staneš se součástí Přípravny výroby

  • Budeš obsluhovat některý z výrobních strojů - ohraňovací lisy, lasery, plazmové paličky apod.

  • To, jak díl správně vyrobit budeš číst z výkresů

  • Budeš se plně podílet na procesu výroby nástaveb

  • Budeš pracovat na 3 směny - od pondělí do pátku

Profil kandidáta

  • Byl by dobré, kdybys měl/a vzdělání ve strojním oboru

  • Musíš mít zkušenosti s obsluhou strojů na zpracování kovů - vrtačky, frézky, soustruhy, ohraňovací lisy, laserové a plazmové paličky, nůžky apod.

  • Musí na tebe být spolehnutí

  • Je potřeba, aby ses orientoval/a ve výkresové dokumentaci

  • Musíš být ochotný/á pracovat na směny

Nabízíme

  • Mzda na základě tvého požadavku a zkušeností

  • Náborový příspěvek 20.000Kč

  • Po většinu roku nadstandartní příplatky za směny

  • Příplatky za pohotovost

  • 13. mzda

  • 25 dní dovolené

  • Až 3 sick day – načítá se za dobu bez absencí

  • Dotované jídlo v kantýně – cena jídla 15-25Kč

  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti

  • Příspěvek 400Kč na penzijní připojištění

  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou

  • Vzdělávací kurzy

  • Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4030381  Posting date: 7.2.2021  The job comes from another website or source.