Ekonomický ředitel/ka - Olomoucko

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme energického, ambiciózního kandidáta s jiskrou, který má širší záběr (nehledáme Vedoucího účtárny s operativou) a zajímá se o trendy finančního řízení, umí komunikovat, vedl tým ve výrobní společosti a má strategii. Nebýt pouze tím, kdo reaguje na vnější okolnosti, ale je především tím, kdo jim předchází a sám strategii vytváří. Nutný podnikatelský přístup, být otevřen diskuzím s týmem a mít talent na řízení ekonomiky ve výrobně-obchodní společnosti.

  • Řízení finančního úseku společnosti

  • Vedení a rozvoj týmu podřízených (účtárna + controlling + IT servis - do 15 lidí)

  • Řízení produktového portfolia

  • Controlling výrobních i obchodních procesů

  • Úzká spolupráce s ostatními členy TOP managementu společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru

  • Praxe na stejné nebo obdobné pozici ve výrobní společnosti

  • Příjemné vystupování, aktivní a otevřený přístup, orientace na tým, dynamika a „podnikatelský přístup“

  • Zkušenost s vedením lidí podmínkou

  • Schopnost nastavovat procesy

Nabízíme

  • Osobní a kariérní růst

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Příjemné pracovní prostředí , spíše neformální atmosféry

  • Vstřícné a férové jednání

  • Mobilní telefon, notebook a auto i pro soukromé účely

  • 5 týdnů dovolené

  • Dotované stravování, zvýhodněné ceny našich produktů, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4030427  Posting date: 7.2.2021  The job comes from another website or source.