Elektrikář / revizní technik

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání na jednosměnný provoz?

Máte vyhlášku 50 § 7 a zkušenosti na pozici revizní technik?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!!

Pro našeho klienta, zabývající se plněním technických plynů hledáme vhodného zaměstnance na pozici Elektrikář / revizní technik.

  • elektro montáže ve výrobě

  • funkční zkoušky zařízení

  • spolupráce při opravách, revizích, instalacích apod

  • revize výrobních a kancelářský prostor budovy (pro celý pražský areál společnosti)

  • zodpovědnost za revize v celém areálu

Profil kandidáta

  • vyučení v oboru elektro podmínkou (zaměření na stroje a zařízení)
  • platná vyhláška č. 50/1978 Sb. - §7 a vyšší
  • oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení
  • znalost předpisů pro připojování a provozování elektro zařízení z hlediska technických podmínek a bezpečnosti osob
  • jeřábnický a vazačský kurz výhodou
  • zručnost, pracovitost, spolehlivost, samostatnost
  • práce s PC (MS Office, Outlook)
  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: 40 000,- Kč / měsíc

  • 25 dní dovolené + 4 sick days

  • závodní stravování

  • 13. mzda, čtvrtletní prémie,

  • jednosměnný provoz

  • příspěvek na penzijní připojištění a soukromé životní pojištění

  • lokalita: Praha 9 - Kyje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4030443  Posting date: 7.2.2021  The job comes from another website or source.