Office sales representative

Praha

Popis pozice

Pro dopravní společnost hledáme šikovné obchodníky s cílem vybudovat si dlouhodobé vztahy se zákazníky (B2B). Jedná se o práci v kanceláři, ale není to práce v call centru! Pokud Vás obchod baví a jste rádi členem přátelského obchodního týmu, pojďte do toho!
  • Aktivní prodej po telefonu zaměřený na firemní klientelu (majitelé dopravních společností).

  • Komunikace s klienty prostřednictvím telefonu a emailu

  • Obchodování s pohonnými hmotami, mýtnými službami a telematikou (ve všem vás zaučíme)

  • Péče o stávající zákazníky a zároveň vyhledávání nových

  • Tvorba obchodních nabídek „na míru“ a individuální přístup

  • Sledování situace na trhu a monitoring konkurence.

  • Průběžný rozvoj dovedností a znalostí tj. „být v obraze“.

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomické vzdělání výhodou)

  • Pozitivní vztah k obchodu (potenciál růstu, rozvoje)

  • Aspoň půl roku zkušeností s obchodem

  • Výborné komunikační schopnosti a prozákaznický přístup

  • Znalost MS Office

  • Alespoň mírně pokročilá angličtina

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek

  • 5 týdnu dovolené

  • 3 sick days

  • Stravenky nebo příspěvek na penzijní/ životní pojištění

  • Flexibilní pracovní doba

  • Skvělá dostupnost (na metru C)

  • Moderní kanceláře a relaxační místnosti (jóga, ping pong, stolní fotbálek, PS4, letní terasa)

  • Občerstvení na pracovišti

  • Pravidelné teambuildingové aktivity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4035978  Posting date: 19.2.2021  The job comes from another website or source.