Graphic Designer with Video Skills - Prague

Praha

Popis pozice

Do světové #1 ve svém oboru hledáme posilu na pozici grafického designera.

Hlavními zákazníky společnosti jsou téměř všechny největší IT firmy světa, ať již vyrábějí mobilní zařízení, operační systémy, provozují vyhledávací portály či produkují počítače, tiskárny, síťové prvky nebo jsou na špičce jiných oborů.
Kvalitní produkt není jenom o funkcionalitě, ale jeho součástí je i poutavý, moderní a přehledný design. Grafický Designer se tady stará o to, aby všechna rozhraní, která se vytvářejí, byla pro uživatele co nejvíce oku lahodící. Ať už se jedná o jednoduché marketingové stránky, nebo komplexní aplikace, které klienti používají na denní bázi.

Grafický Designer připravuje kompletní vizuální koncepty pro aplikace a weby, které zde vyvíjejí. Úzce spolupracuje s UX Designerem a Front-end Developerem na nalezení optimální kombinace funkcionality a designu

Profil kandidáta

  • Alespoň 1 rok praxe v oboru, popřípadě je pozice vhodná i pro absolventa oboru design, výtvarné umění nebo podobný obor

  • Vlastní portfolio videí, ilustrací nebo jiné grafiky (nutnost ukázky před pohovorem)

  • Schopnost upravovat nezpracované videozáznamy a přidávat efekty/prvky

  • Orientace v IT

  • Znalost práce se softwarem Adobe Cloud

  • Zkušenost s Canvou je velkou výhodou

  • Angličtina na úrovni komunikace (B2)

Nabízíme

  • Kancelář v centru Prahy na Malém náměstí

  • 25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna

  • Stravenkový paušál

  • Roční bonus

  • Bohatá cafeterie (vstupenky na různé kulturní akce, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tarif u mobilního operátora, multisport karta)

  • Práce na mezinárodních projektech, denní komunikaci v AJ

  • Úvodní zaškolení

V případě zájmu mi prosím pošlete svůj životopis a ukázku portfolia (připojte prosím alespoň jedno video).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4037387  Posting date: 23.2.2021  The job comes from another website or source.