Svářeč/zámečník

Středočeský kraj

Popis pozice

Jsi svářeč, kterému nevadí pracovat na směny a hledáš stabilní místo na Slánsku? Pokud ANO, tak hledáme právě tebe!

  • Nastoupíš rovnou do kmene firmy

  • Budeš podle výkresů svařovat kovové nástavby

  • To, jak se to má udělat budeš hledat v technických výkresech

  • Budeš pracovat na 3 směny - od pondělí to pátku

Profil kandidáta

  • Je potřeba, abys byl alespoň vyučený v technickém oboru

  • Jsi čerstvě po škole a nevíš kudy kam? Nevadí, i tebe chceme!

  • Bylo by dobré, kdybys měl svářečské oprávnění na metodu CO2 - klidně propadlé

  • Pokud budeš mít oprávnění i na autogen, tak úplná bomba!

  • Musíš umět číst z výkresů

  • Potřebujeme, abys byl ochotný pracovat na směny a mohli jsme se na tebe spolehnout

Nabízíme

  • Mzda na základě tvého požadavku a zkušeností

  • Náborový příspěvek 20.000Kč

  • Po většinu roku nadstandartní příplatky za směny

  • Příplatky za pohotovost

  • 13. mzda

  • 25 dní dovolené

  • Až 3 sick day – načítá se za dobu bez absencí

  • Dotované jídlo v kantýně – cena jídla 15-25Kč

  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti

  • Příspěvek 400Kč na penzijní připojištění

  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou

  • Vzdělávací kurzy

  • Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4042805  Posting date: 8.3.2021  The job comes from another website or source.