Elektrikář / Elektromontér (slaboproud) v Olomouci - 1 směna!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, českou strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Elektrikář - slaboproud.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

A hledáte práci na jednu směnu?

Pak hledáme právě Vás!
Na své pozici budete zodpovídat za elektro zapojování výrobků společnosti. Dále za elektroúdržbu a drobné úpravy elektrozařízení a strojů (CNC). Jedná se o kusovou, malosériovou výrobu na JEDNU SMĚNU!

Profil kandidáta

Kdo jste a co umíte?

  • máte elektro vzdělání a vyhlášku 50 §6 (či vyšší)

  • čtení výkresové dokumentace Vám nedělá problém

  • výhodou bude, pokud se vyznáte ve schématech zapojení strojů a elektrozařízení

Nabízíme

To nejlepší na konec!

Nabízíme stabilní zaměstnání ve firmě, která je lídrem ve svém oboru. Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a navíc se můžete těšit na dovolenou nad zákonný rámec, příspěvek na penzijní připojištění a dotované stravování. Velkou výhodou je také jednosměnný provoz s pracovní dobou 7,5 hodiny!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4045320  Posting date: 12.3.2021  The job comes from another website or source.