Specialista správy nemovitostí

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do společnosti zabývající se pronájmem a prodejem nemovitostí hledáme nového kolegu na pozici SPECIALISTA SPRÁVY NEMOVITOSTÍ. Pokud jste komunikativní člověk, kterého baví práce s lidmi i administrativa, a zároveň se nezaleknete ani případné manuální práce v podobě drobných oprav (např. oprava kliky), pak budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis.
Budete mít na starosti:
- zajištění bezproblémového chodu pronajímaných nemovitostí (komerční prostory, byty, sportovní areál)
  • přípravu nájemních smluv
  • vedení agendy revizí a oprav
  • podporu nájemníků, zajištění provozních oprav
  • komunikaci se servisními společnostmi, dodavateli energií, pojišťovnami

Profil kandidáta

Hledáme kandidáta, který:
  • má reprezentativní vystupování
  • je organizovaný, administrativně zdatný a zároveň je i technický typ (zvládnete drobné opravy)
  • bez problému ovládáte práci na PC
  • máte ŘP sk. B

Zkušenost se správou nemovitostí je velkou výhodou.

Nabízíme

Nabízíme:
- zajímavou a stabilní práci
  • kvartální prémie
  • příspěvek na stravování (stravenková karta, 100 Kč na den)
  • příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4047390  Posting date: 16.3.2021  The job comes from another website or source.