Operátor řezacího stroje

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s pozicí operátor výroby?

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti ?

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátora řezacího stroje.

V případě Vašeho zájmu zašlete nám svůj životopis na email: [email protected]
  • obsluha řezacího stroje

  • jednoduchá administrativa

Profil kandidáta

  • min. SOU vzdělání

  • praxe na podobné pozici podmínkou

  • spolehlivost, loajalita

  • ochota pracovat ve směnném provozu (dvousměnný provoz, ranní 6-14:30 hod, odpolední 14:00- 22:30 hod)

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr s možností po zkušební době převedení do kmenového stavu

  • mzda: 28 000,- Kč / měsíc + bonus za docházku 500,- Kč / měsíc (podmínkou je 100% docházka)

  • stravenky v hodnotě 100 Kč (zaměstnanec doplácí na stravenku jen 20 Kč)

  • 23 dní dovolené + 2 sick days

  • nástup možný ihned!

  • lokalita: Praha - Hostivice

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4048592  Posting date: 18.3.2021  The job comes from another website or source.