Specialista IT podpory / IT Helpdesk

Praha

Popis pozice

Máte již nějaké zkušenosti v IT podpoře, baví vás to a chcete se dále rozvíjet? Chcete pracovat v prosperující mezinárodní společnosti s pobočkami po celém světě? Pokud ano tak čtěte dále. Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti výroby technických plynů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista IT podpory / IT Helpdesk

  • Provádění druhé úrovně IT podpory koncových uživatelů v ČR i SR

  • Využívání vzdáleného přístupu a IT nástrojů k řešení požadavků a incidentů

  • Správa uživatelských pracovních stanic a IT vybavení

  • Podpora mobilních telefonů, videokonferenčních zařízení, projektorů, čteček čárových kódů

  • Instalace pracovních stanic, obměna a evidence IT HW, včetně kabeláže

  • Řešení distribuce standardního uživatelského SW na koncové stanice

  • Podpora regionálních týmu při jejich vzdálené práci na lokálních serverech a LAN/WAN infrastruktuře

  • Správa a podpora specifických lokálních řešení a IT systémů

  • Spolupráce s dodavateli lokálních řešení a IT systémů a definice požadavků

  • Administrace lokálních bezpečnostních certifikátů, licencí a domén

  • Implementace a podpora IT bezpečnostních procesů a procedur

Profil kandidáta

  • Praxe na podobné pozici min. 2 roky

  • Pokročilé znalosti MS technologií (W10, O365, SharePoint)

  • Pokročilá znalost nástrojů pro správu (SCCM, AD, DHCP, DNS, VMware)

  • Znalosti dalších IT technologií a SW se zaměřením na koncové stanice

  • Znalost ITIL standardů a metodologie

  • Zkušenosti s dodavateli IT služeb a práci v prostředí mezinárodní firmy

  • Dobré komunikační a analytické schopnosti

  • Samostatnost a ochota učit se novým věcem

  • Pro-zákaznický přístup

  • Znalost AJ min. na úrovni B1

  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Práci pro nadnárodní společnost a denní využití anglického jazyka

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • 13. plat + další bonusy/prémie

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Zdravotní volno/sickdays

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281
ID: 4054067  Posting date: 30.3.2021  The job comes from another website or source.