Kontrolor kvality - čistoty

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme kandidáta/kandidátku, který/á je ochotná pracovat na odpolední a noční směnu v laboratoři automotive závodu v Ostravě. Můžete počítat s čistým pracovním prostředím, stabilní firmou, adekvátní mzdou a řadou benefitů. :-)

  • provádění testů čistoty, zahrnující proplach testovaného dílu, stanovené hmotnosti nečistot a analýza pod mikroskopem

  • vytváření reportů z testů (Word , Excel)

  • práce ve směnném režimu - pouze odpolední nebo noční směny

Profil kandidáta

  • technické myšlení

  • praxe v oblasti kvality (velkou výhodou je zkušenost z automotive společnosti)

  • komunikační a organizační dovednosti

  • samostatnost a proaktivita

Nabízíme

  • moderní prostředí stabilní firmy

  • příjemný kolektiv

  • mzda + bonusová složka

  • 5 týdnů dovolené

  • flexi passy

  • stravenky

  • jazykové kurzy AJ

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4056171  Posting date: 4.4.2021  The job comes from another website or source.