Projektový manažer ve výrobním závodě

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA, který bude vést nový projekt ve výrobě od A do Z. Čeká vás silné zázemí české úspěšné firmy, atraktivní produkt, rozmanitá práce, která vás nebude nudit. Těšte se na příjemné finanční ohodnocení, spoustu firemních akcí a přátelský kolektiv.

  • Zodpovědnost za řízení a realizaci projektů v souladu s projektovým řízením

  • Řízení projektu od „A do Z“, tedy od komunikace s vývojem, po zavedení do série až po „end of life“, řízení změn na sériových projektech

  • Vedení projektového týmu – výroba, kvalita, logistika, engineering a další

  • Řízení implementace nových výrobních projektů do výroby

  • Zpracovávání detailního harmonogramu projektu

  • Průběžná kontrola časového plánu, nákladů a jejich plnění

  • Zodpovědnost za budget projektu, vedení projektové dokumentace

  • Organizace obchodních a technických jednání se zákazníky ke svěřené zakázce, příprava agendy/zápisů

  • Účast na zákaznických auditech

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru

  • Zkušenost s řízením projektů v rámci technického produktu podmínkou

  • Výbornou znalost AJ minimálně na úrovni B2, znalost dalšího jazyka výhodou

  • Aktivní znalost MS Office

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, vytrvalost a preciznost

Nabízíme

  • Stabilní zázemí ryze české úspěšné společnosti, která nabízí dlouhodobý pracovní vztah

  • Zajímavé a motivující finanční ohodnocení dle pracovních výsledků

  • 25 dnů dovolené

  • Možnost homeoffice

  • Výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké

  • Příspěvek na stravování

  • Zajímavé firemní akce

  • Možnost profesního růstu a dalšího profesního vzdělávání

  • Příspěvek na životní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4056311  Posting date: 6.4.2021  The job comes from another website or source.