Technolog lakování

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do přátelského prostředí stabilní automotive společnosti sídlící v Ostravě nyní hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Technolog lakovny. Vaši spokojenost v práci zajistí nejen zajímavá pracovní náplň, ale také široká škála benefitů a přátelský kolektiv spolupracovníků. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici a zajímá vás detail nabídky, budu se těšit na Váš životopis! :)
Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
  • stanovování výrobních postupů, pracovních instrukcí a parametrů pro mokrou aplikaci
  • zajištění převentvní údržby a funkci zařízení včetně objednávání náhradních dílů
  • optimalizování parametrů výroby a výrobního procesu
  • provádění rozboru příčin vad a realizace nápravných opatření
  • zavádění nových výrobků do procesu mokrého lakování
  • zajištění materiálu

Profil kandidáta

Hledáme kandidáta/ kandidátku, který/á:
  • zná proces lakovny a má praktickou zkušenosti s mokrou aplikací
  • má SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • se dokáže domluvit v anglickém jazyce (slovem i písmem)
  • velmi dobře ovládá práci s PC a MS Office

Velkou výhodou je, pokud:
  • ovládáte základní programování PLC (SIMATIC, TIA Portal)
  • jste se uživatelsky setkali s roboty (Fanuc)

Nabízíme

Nabízíme:
  • týden dovolené navíc
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • měsíční prémie
  • dotované závodní stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4063057  Posting date: 16.4.2021  The job comes from another website or source.