Inženýr vývoje produktů

Plzeňský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Plzni hledáme člověka, který si vezme na starost konstrukční úpravy stávajících produktů a bude komunikovat s ostatnímí odděleními napříč společností za účelem dosažení co nejlepší optimalizace těchto produktů.

  • Konstrukční úpravy stávajících produktů

  • Řešení požadavků na zlepšení specifikací produktů, snížení nákladů nebo změny právních předpisů

  • Role kontaktní osoby mezi designem a dalšími odděleními

  • Účast při výrobě prototypů, testování produktů

  • Reporting průběžných výsledků

  • Komunikace v angličtině na denní bázi

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání strojního či elektro zaměření

  • Zkušenosti na podobné pozici jsou vítány

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Zájem o tvorbu 3D CAD a 2D výkresů

  • Silný technický zájem

Nabízíme

  • Férová mzda na základě dosavadních zkušeností

  • 13.mzda

  • 25 – 28 dní dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Kafeterie

  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4067969  Posting date: 23.4.2021  The job comes from another website or source.